School LOGO
Shutterstock

A Honor Roll

First Grade: Bailee Bradford, Abagail Butler, Madalynn Cheatham, Laylah Dooley, Leighann Dragon, Carson Duke, Landon Dupree, Faith Elliott, Kaylee Galloway, Khloe Goodwin, Coston Hanvey, Aislynn Herrington, Wyatt Holcomb, Scarlette Hudson, Maylenda Johnson, Benton Jones, Westin Lindsey, Jasmyn Nobles, M’Kenleigh Peak, Landon Prater, Nathan Puckett, Asher Sandlin, Eli Shaddix, Emily Swaim, Dixie Thomason, Karson Thomason, Olivia Turrentine, Levi Voss, Jackson Williams

Second Grade: Dustin Butler, Kaden Carrington, Addison Caudle, Jevin Childers, Jordan Cross, Brady Fulford, Alivia Godbee, Khloe Grandstaff, Landon Hall, Oakley Holmes, Audrey Jones, Lillian Jones, Gabriel Langford, Aleigha Malin, Nolan Oden, Avery Poole, Harmony Speegle, Grayce Thompson, Bentley Walker, Brennen Weeks

Third Grade: Hayden Brown, Elizabeth Colee, Calin Collins, Kendall Hanvey, Emma Henry, Brayden Hopper, Eli Howell, Lillian Johansson, Lorelai Maxwell, Evelyn Swaim

Fourth Grade: Olivia Breeding, Katelyn Brown, Gavin Mackentepe, Matthew Mason, Marilyn Peak, Aiden Symonds, Addy Watts

Fifth Grade: Kaden Cobbs, Makayla Cooper, Micah Edwards, Tristan Franks, Walker Latham, Camara Marks, Heather Pendergrass, Breia Rusk, Alaina Smith

Sixth Grade: Gracie Echols, Blaine Hale, Alyssa Herrington, Natalie Hill, Hayden Kelley, Ellie Muse, Emma Muse, Callie Smith, Sadie Vest

Seventh Grade: Tyde Fairbanks, Isabel Folds, Talan Franks, Kaleb Hall, Laney Nelson, Mac Shadden, Katelynn Stewart, Lukas Trejo, Jessica Wallace

Eighth Grade: Hannah Gourley, Kaylee Guthrie, Alyssa Norwood, Destinee Taylor, Gracie Vest, Faith Wilson

A/B Honor Roll

First Grade: Hayden Brewer, Zoey Brisco, Mason Chappell, Rylee Cobb, Kaleb Cryer, Addison Hill, Carter Hill, Dakota Thompson, Alexis Webster, Christian Winn, Emily Yancey

Second Grade: Carson Aulabaugh, Clayton Caudle, Jaelin Chappell, Aiden Cooper, Madison Dupree, Andee Emerson, Malik Howell, Chance Jeffers, Abbigale Johnson, Brian Kanaday, Cameron Brannon, Stephanie Miller, Trinidee Murphy, Cayden Nay, Jackson Page, Lacey Queen, Wesley Rolling, Ryan Vincent

Third Grade: Ryder Anaya, Stormi Bingham, Baden Brindley, Reilly Burney, Trenidy Craig, Lucas Emerson, Aiden Hurd, Brennam Kruger, Noah Loney, Grace Maddux, Kaley Malin, Colton Mason, Jaylin Penrod, Lucas Prater, Cale Smith, Peyton Sullivan, Damion Taylor, Donovin Thomason, Elijah Tucker, Mya Whitworth, Harper Wilson, Christopher Winn

Fourth Grade: Jack Carnell, Nina Davison, Bryson Emerson, Ollie Howell, Phillip Howell, Cadence Lott, Talon McDuffee, KarLee Mooney, Jacob Oaks, Alexis Pearson, Christopher Sands, Aidan Taylor, Zachary Whitworth, Austin Williams

Fifth Grade: Noah Adkins, Lily Belefant, Maria Beltran, Sarah Brown, Damien Dragon, Addison Herrington, Austyn Holmes, Brody Hyatt, Annika Johansson, Izzy Kanaday, Quinton Smith, Savannah Stewart, Des’Ray Stokes, Ashlynn Taylor, Kayla Wilhoite

Sixth Grade: Fisher Anaya, Baylor Brown, Emaleigh Brown, Brittney Drinkard, Emma Gandy, Eli Joiner, Chaney Kinney, Mackenzie McIntosh, Walter Norrie, Ravin Taylor, Brieonna Voss, Ameillya Wimbs

Seventh Grade: Daniel Beltran, Andrew Cameron, Abigail Chappell, Carson Humphrey, Victoria Jones, Emma Morgan, Zeke Oaks, Taylor Patton, Devin Peck, Cooper Smith, Eric Torres, Jordan Webster

Eighth Grade: Alexis Bennett, Gabriel Hill, Madison Hill, Mason Humphrey, Zachary Joiner, Addy Kinney, Taylor Mitchell, Lauren Mize, Logan Privett, Morgan Shaddix, Raegan Weissend

0
0
0
0
0
You must be logged in to react.
Click any reaction to login.

This Week's Circulars